Innowacyjne konto bankowe

T-Mobile jest na wskroś nowoczesnym kontem bankowym. Fakt, że jest darmowe oraz nie posiada niekorzystnych warunków czynią z niego bardzo dobrą ofertę. Czy konto w T-Mobile okaże się atrakcyjne dla Ciebie? O tym dowiesz się czytając artykuł dla kogo to konto. Musisz wiedzieć, że T-Mobile jest bardzo dobrym kontem bankowym, lecz nie dla każdego.

T-Mobile - spadkobierca Alior Sync

Na temat Alior Sync toczyło się wiele dyskusji na forach internetowych. Sync został wprowadzony jako konto niedopracowane, zdarzały się problemy techniczne czy pewne niedociągniecia. Z drugiej strony, użytkownicy świeżej wersji Synca nie pozostali biedni, o czym często nie wspominają. Alior wypłacił 100zł dla każdego, kto wypełnił ankietę przy zakładaniu konta. Później dawał 50zł, za założenie konta z Groupona.

Aktualnie Alior Sync został zastąpiony T-Mobile i wyzbył się wszelkich niedociągnięć, niestety za założenie konta już nie ma żadnej ekstra premii. W każdym razie jedno się nie zmieniło: T-Mobile pozostał całkowicie darmowym kontem, bez żadnych warunków

Recenzja T-Mobile

Przekonaj się sam(-a), czy konto w T-Mobile spełni Twoje oczekiwania. Przeczytaj recenzję by zapoznać się z wadami i zaletami konta bankowego T-Mobile. Recenzja została przygotowana z punktu widzenia osoby, która używa konta do wykonywania przelewów i oszczędzania oraz aktywnie korzysta z karty debetowej.